smok
logo


Stolik Podstawka pod Bonsai BS909

Stolik Podstawka pod Bonsai BS909

Ten piękny, charakterystyczny tradycyjny chiński stolik - kwietnik jest nierozerwalnie związany z kulturą Chin.

Jednak w spotkać go można w całej Azji wszędzie (oczywiście w różnych kształtach) : w domach ,mieszkaniach , światyniach,ogrodach , gdzie służy jako podstawka dla drzewek bonsai, kwiatów w doniczkach oraz rzeźb , którym w ten sposób oddaje się należną cześć, oraz wzmacnia ich pozytywne oddziaływanie ze względu na swobodny, niczym nie zakłócony przepływ energii .

Zgodnie z Feng shui stolik służy jako remedium i wzmacnienie poszczególnych pól z siatki bagua.

W naszej kulturze jest pięknym elementem dekoracyjnym ; który będzie podkreślał i uzupełniał każdy nie tylko orientalny wystrój wnętrza domu ,mieszkania biura , ciesząc oczy finezją kształtu oraz przepięknie eksponując każdy przedmiot który na nim postawimy .

Prezentując ofertą stolików , kwietników oraz podstawek pod kwiaty, drzewka bonsai , rzeźby ,wazony itp. pragniemy zachęcić do ich zakupu . Jesteśmy bezpośrednim importerem tych produktów .

Stoliki wykonane są z drewna , a następnie ręcznie pokryte siedmioma warstwami tzw. „chińskiego lakieru” uzyskiwanego z surowców naturalnych . Stoliki wykonane są bardzo dokładnie i stanowią wyrób manufaktury która od wielu pokoleń specjalizuje się w produkcji stolików i kwietników oraz małych mebli .

Wiedza i umiejętności wykorzystane do produkcji tych stolików jest rodzinną tradycją producenta , przekazywaną z pokolenia na pokolenia .

Wyroby są najwyższej jakości zarówno pod względem wykonania jak i użytych materiałów.

Wymiary :
Wysokość : 5 cm
Szerokość  : 23 cm x 23 cm

 

Sugerowana cena detaliczna: 109.00 PLN
zlz zamwienie droga e-mail
Aktualnosci
Z okazji święta Thadingyut Bank Birmy wyemitował nowy banknot o nomianle 5000kyat